AWARIE!!! Pogotowie oświetleniowe
801 800 103

Asystent Projektanta Branży Elektrycznej

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektrotechnika lub elektroenergetyka,
  • wiedza branżowa z zakresu instalacji elektrycznych i oświetleniowych,
  • znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych, w szczególności oświetlenia drogowego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (AutoCAD, Dialux EVO),
  • umiejętność kosztorysowania instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • prawo jazdy kategorii B.

Główne zadania na stanowisku:

  • współpraca przy projektowaniu instalacji i sieci oświetleniowych,
  • udział w sporządzaniu audytów oświetleniowych,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej i technicznej,
  • kosztorysowanie,
  • współpraca z innymi działami w firmie,

Zapewniamy:

  • pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży,
  • dobre warunki finansowe,
  • umowę o pracę,
  • możliwość odbycia praktyk do uprawnień budowlanych.

Co dajemy w zamian:

umowa-o-prace

Ostateczny termin nadsyłania aplikacji to 13.03.2020 roku. Osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja.oswietlenie@energa.pl lub na portalu pracuj.pl

Prosimy o podanie w temacie listu numeru referencyjnego i nazwy stanowiska, na  które prowadzona jest rekrutacja.

Będziemy rozpatrywali jedynie oferty spełniające nasze wymagania. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Uprzejmie informujemy

Przekazanie danych osobowych wykraczających poza zakres wskazany w art. 22¹ Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ich umieszczenie w przesyłanej aplikacji stanowi zgodę na ich przetwarzanie przez Energa SA.

Jeżeli przekazane dane obejmują dane szczególnej kategorii (sprecyzowane w art. 9 RODO, np. dotyczące zdrowia lub orzeczeń o niepełnosprawności) niezbędne jest zastosowanie klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Energa Oświetlenie sp. z o.o. danych osobowych szczególnej kategorii określonych w art. 9 RODO zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie z własnej inicjatywy.’’

Aplikacje, które będą zawierały dane osobowe szczególnej kategorii, ale nie będą opatrzone powyższą klauzulą, zostaną zanonimizowane w zakresie danych szczególnej kategorii.

Informujemy o przysługującym prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej „RODO”) uprzejmie informujemy, że:

1) Administratorem Twoich danych osobowych (ADO) jest: Energa Oświetlenie Sp. z o.o., 81-855 Sopot ul. Rzemieślnicza 17/19.

2) Nasze dane kontaktowe to: kancelaria.oswietlenie@energa.pl, 81-855 Sopot ul. Rzemieślnicza 17/19.

3) Z inspektorem ochrony danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail: iod.energa-oswietlenie@energa.pl  lub korespondencyjnie na adres ADO (pkt 2).

4) Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

5) Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie:

  • art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zakresie w jakim osoba, której dane dotyczą wyrazi, poprzez przesłanie aplikacji, zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zwykłych, wykraczających poza zakres art. 22¹ Kodeksu Pracy;
  • art. 6 ust. 1 lit. b) RODO w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;
  • art. 9 ust 2 lit. a) RODO, czyli osoba której dane dotyczą, wyraziła wyraźną zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczególnej kategorii, w jednym lub kilku konkretnych celach, jeżeli taka zgoda zostanie wyrażona w aplikacji.

6) Przystąpienie do rekrutacji oraz zgoda na przetwarzanie danych szczególnej kategorii są dobrowolne. Jeżeli kandydat zdecydował o dobrowolnym przystąpieniu do rekrutacji, podanie danych wynikających z art. 22¹ Kodeksu Pracy jest niezbędne.

7) Odbiorcą danych osobowych mogą zostać:

  1. a) Uprawnione organy publiczne,
  2. b) Podmioty dostarczające korespondencję,
  3. c) Podmioty świadczące usługi dostarczania i wsparcia technicznego urządzeń i systemów ADO,
  4. d) Podmioty wykonujące usługi niszczenia dokumentacji.

8) Dane zostaną zniszczone niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.

9) Informujemy o przysługującym prawie do:

  1. a) dostępu do swoich danych osobowych i żądania ich kopii,
  2. b) sprostowania (poprawienia) swoich danych osobowych,
  3. c) żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,
  4. d) przenoszenia danych,
  5. e) wycofania zgody w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
  6. f) usunięcia danych, jeżeli nie zachodzą przesłanki wyłączające prawo wskazane art. 17 ust. 3 RODO,

10) Z uprawnień możesz skorzystać kontaktując się pisemnie lub e-mail z ADO lub IOD (pkt 2, 3).

11) Informujemy o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. W Polsce organem takim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Energa

Rozumiem