Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMONTER DS. OŚWIETLENIA

ENERGA Oświetlenie sp. z o.o., Sopot ul. Rzemieślnicza 17/19

Miejsce pracy: Trójmiasto  i okoliczne gminy
Numer referencyjny: E/S/EOŚ/2017

Oczekiwania wobec kandydatów:

·         wyksztalcenie zawodowe lub techniczne: elektrotechnika, elektryk, elektromonter

·         doświadczenie min 2 lata na podobnym stanowisku

·         uprawnienia SEP – E – świadectwo kwalifikacyjne do 1 kV

·         prawo jazdy kategorii B

·         dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. C

·         dyspozycyjność

·         dobry stan zdrowia, praca na wysokości

·         gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych

·         odpowiedzialność, sumienność, rzetelność

·         atutem będą: uprawnienia do prac pod napięciem, znajomość obsługi i eksploatacji sygnalizacji świetlnej

Główne zadania na stanowisku:

·         pełna obsługa infrastruktury i urządzeń oświetleniowych na terenie Trójmiasta i okolic: linie kablowe nN, linie napowietrzne nN , trasy kablowe, rozdzielnie elektryczne, oświetlenie, inne urządzenia elektryczne

Zapewniamy:

·         pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży

·         dobre warunki finansowe

·         umowę o pracę

Ostateczny termin nadsyłania aplikacji to 17.10.2017 roku. Osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja.oswietlenie@energa.pl

Prosimy o podanie w temacie listu numeru referencyjnego i nazwy stanowiska, na  które prowadzona jest rekrutacja.

Będziemy rozpatrywali jedynie oferty spełniające nasze wymagania. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Prosimy o załączenie w CV oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji prowadzonych przez ENERGA Oświetlenie sp. z o. o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2016 r. , poz. 922 ze zm.”

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Energa Oświetlenie z siedzibą w Sopocie

(81-855) ul. Rzemieślnicza 17/19

  1. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
  2. Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.
  3. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie
    o ich usunięcie.
  4. Dane mogą zostać udostępnione innym spółkom Grupy Energa w ramach jednolitej strategii zatrudnienia.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych.”